Новости Украины и мира
Укр
Рус
29 августа 2015 - обновлено в
Новости Украины

Футбол

ФІФА та УЄФА задоволені Україною. Проте…

 • ФІФА та УЄФА задоволені Україною. Проте…

Вчора до офісу Федерації футболу України на адресу генерального секретаря Олександра Бандурко прийшов спільний лист від ФІФА та УЄФА.

Поважні міжнародні організації повідомили, що задоволені тим, як розвиваються події в українському футболі після скандалу, пов’язаного з можливою відставкою президента ФФУ Григорія Суркіса. Проте ФІФА та УЄФА відзначили, що ще не всі члени ФФУ повністю виконали їхні вимоги. Цитуємо листа повністю:

«Шановний пане Бандурко!

Ми посилаємось на Ваш лист від 22 лютого 2011 року. ФІФА та УЄФА із задоволенням взяли до відома позитивну тенденцію, яка намітилась у даний час. Здається, що ситуація рухається в напрямку об’єднання футбольної сім’ї у Вашій країні.

Втім, ми також відзначили, що 20 членів досі не повністю виконали вимоги, викладені у листі ФІФА від 24 січня 2011 року. Зокрема, ми просили Вас надати нам «підтвердження від уповноважених керівних органів членів ФФУ щодо виконання [такими/цими членами] вимоги [припинити будь-яку діяльність, спрямовану на організацію виборів до закінчення строку повноважень керівництва ФФУ в 2012 році]».

У зв’язку з цим, ФІФА та УЄФА надають Вам 30 днів для завершення збору документів, оформлених належним чином. Це б дозволило нам закриту цю справу.

Заздалегідь вдячні Вам за Вашу люб’язну співпрацю.

З повагою, генеральний секретар ФІФА Жером Вальке, генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно»

«Обозреватель» звернувся до ФФУ з проханням надати список 20 членів федерації, які поки що не виконали вимоги ФІФА та УЄФА і яким надано 30 днів для належного оформлення документів.

Федерація футболу України надала такий список. Ось ці члени: Вінницька, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернігівська обласні федерації футболу, федерації футболу Закарпаття, Волині і Севастополя, республіканська федерація футболу Криму, спортивні товариства «Колос» і «Спартак», профспілкове товариство «Україна», Професіональна футбольна ліга, асоціація пляжного футболу, ДЮФЛ, Прем’єр-ліга.

Тема:

Вас может заинтересовать

Премьер-лига Украины

КомандаИО
1Динамо Киев515
2Заря510
3Шахтер Донецк510
4Карпаты59
5Волынь58
6Днепр58
7Металлист57
8Сталь Днепродзержинск56
9Ворскла55
10Говерла54
11Олимпик54
12Александрия54
13Металлург52
14Черноморец51

Наши блоги

 • ТОП БЛОГ
  Виктор Шевчук
  Виктор Шевчук
  Журналист
  ...
  0
  Никто не задавался вопросом, почему в Украине реформы начались не с массовых расстрелов коррупционеров и "врагов Украины", а с создания с нуля полиции и иностранных таможень? И почему 2016 год в Украине объявлен годом английского языка?
 • ТОП БЛОГ
  Олег Панфилов
  Олег Панфилов
  Профессор Государственного университета Илии (Грузия)
  ...
  0
  Оппонировать "ватнику" – все равно, что в архиве КГБ рассказывать Путину о реальной истории советских репрессий – он будет дергаться, покрываться пятнами, потеть и шипеть. Или Лаврову читать вслух Устав ООН и просить его прокомментировать, особенно в части нерушимости признанных мировым сообществом государственных границ

Премьер-лига Украины

КомандаИО
1Динамо Киев515
2Заря510
3Шахтер Донецк510
4Карпаты59
5Волынь58
6Днепр58
7Металлист57
8Сталь Днепродзержинск56
9Ворскла55
10Говерла54
11Олимпик54
12Александрия54
13Металлург52
14Черноморец51