Раллі в Ялті: тріумф Червоненка під музику Моїсеєва

2,8 т.

13-15 вересня в Ялті відбулися десяті за ліком автоперегони, які на цей раз носили статус етапів чемпіонату України та Кубка Європи і мали назву "WOG Yalta Rally Fest 2013".

Окрім того, змагання відбувалися в статусі Кубка президентів. Президентів, бо цьогоріч "Ялта-Раллі" проводилася на честь глав України і Казахстану. Річ у тім, що найзірковіший з екіпажів у складі Олександра Салюка-молодшого та Євгена Червоненка виступає за казахстанську команду "Astana European Rally Team".

Власне, зіркові українці, які ганяються на Skoda Fabia S2000, й виграли перегони. Тим самим Салюк і Червоненко майже забезпечили собі перемогу в загальному заліку Кубка Європи-2013, а в чемпіонаті України напередодні заключного етапу в Івано-Франківську впритул наблизилися до Валерія Горбаня та Володимира Корсі, які змагаються на Mini JCW RRC і в Ялті стали другими. Додамо також, що Червоненко, який є ідейним натхненником та організатором "Yalta Rally", виграв на власних змаганнях вперше.

Кожен з трьох змагальних днів завершували концертні програми на ялтинській набережній. Найбільший ажіотаж викликали виступи російських митців Григорія Лепса та Бориса Моїсеєва. Чарвоненко ж, який за традицією, знову проявив на рідних перегонах власні вокальні дані, виконав разом з Іриною Білик пісню, яку назвав "славнем людей екстремальних професій".